Domori Čokoládový Ráj

Ochrana osobních údajů


led, 16 2024

Zásady ochrany osobních údajů

V Domori Čokoládový Ráj bereme ochranu osobních údajů velmi vážně a zavazujeme se chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů našich online služeb. Tento dokument podrobně popisuje, jaké osobní údaje sbíráme, jak s nimi nakládáme, pro jaké účely je používáme, komu je můžeme poskytovat a jaké máte možnosti co se týče řízení vašich osobních údajů. Respektujeme vaše právo na soukromí a zavazujeme se chránit informace, které nám svěříte, při používání našich služeb.

Sběr a využití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme především pro účely zpracování vašich objednávek, komunikace ohledně nákupu, zasílání marketingových informací a zlepšování našich služeb. Tyto údaje zahrnují vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu, telefonní číslo, a případně další informace nutné pro zpracování platby nebo doručení nákupu. Vaše osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a jsou chráněny před zneužitím. Vždy máte možnost nás kontaktovat na [email protected], pokud máte dotazy ohledně vašich údajů nebo si přejete vaše údaje aktualizovat či požádat o jejich vymazání.

Práva subjektů údajů

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu nebo vymazání vašich osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo na námitku proti zpracování, a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv, prosím, kontaktujte nás na emailové adrese [email protected]. Vážíme si vašeho soukromí a zavazujeme se co nejrychleji reagovat na vaše požadavky.