Domori Čokoládový Ráj

O nás


led, 16 2024

O Domori Čokoládovém Ráji

Domori Čokoládový Ráj, vedený vášní Kláry Novotné, představuje nejen e-shop zaměřený na prémiovou čokoládu, ale také svět, kde se můžete ztratit mezi nekonečnými chutěmi a aroma pravé čokolády. Naše cesta začala žádostí o proniknutí do tajů čokoládové výroby, a to i díky osobní vášni a obdivu k řemeslnému zpracování kakaových bobů. Časem se nám podařilo vybudovat úzké vztahy s plantážemi a výrobci čokolády Domori, kteří nás zásobují pouze těmi nejkvalitnějšími surovinami. Tato stránka je plodem lásky ke čokoládě, snahy o sdílení této vášně s ostatními a touhy nabízet produkty, které přinášejí radost a potěšení z každého sousta.

Naše hodnoty a poslání

Jako vášniví milovníci čokolády se zavazujeme k dodávání produktů nejvyšší kvality, které odrážejí naši lásku a respekt k řemeslu. Naše poslání je poskytovat zážitky, jež překračují běžné gastronomické zkušenosti, a to prostřednictvím exkluzivních čokoládových pochoutek. Věříme, že pravá čokoláda není jen sladkost, ale cenná ingredience, která má moc proměnit běžný den v nezapomenutelnou chuťovou cestu. Snažíme se být průvodci, kteří vás naučí rozpoznávat rozdíly mezi čokoládami a ocenit jedinečnost každého kousku.

Proč vybrat právě Domori?

Domori se odlišuje od jiných značek svým zaměřením na kvalitu, etiku a udržitelnost. Spolupracujeme přímo s farmáři, abychom zaručili férové podmínky a přispěli k lepšímu životnímu prostředí. Naše čokoláda je vyrobena z nejlepších kakaových odrůd, které jsou zpracovávány s péčí a respektem k jejich přirozeným chuťovým profilům. Nabízíme široký sortiment čokolád, od klasických tabulek až po exotické a limitované edice, které nabízejí nevšední chuťové kombinace a zážitky. Kromě toho poskytujeme jedinečnou službu v podobě poradenství a inspirace pro vytvoření vlastních čokoládových dárků a pochoutek.